top of page

XX Międzynarodowa Konferencja Zarządzanie Finansami

Katedra Inwestycji i Wyceny Przedsiębiorstw Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Stowarzyszenie Absolwentów Master of Business Administration organizują XX Międzynarodową Konferencję Zarządzanie Finansami. Tradycyjne spotkanie naukowców i praktyków odbędzie się w Hotelu Aquarius w Kołobrzegu w dniach 27-29 marca 2019 r.


Konferencja Zarządzanie Finansami jest organizowana od 2000 roku i corocznie gości około 300 osób ze świata nauki, biznesu, mediów i polityki. W latach ubiegłych wśród prelegentów było wielu przedstawicieli samorządów m.in. prezydentów, burmistrzów, radnych i przedstawicieli spółek komunalnych. Podczas konferencji naukowcy będą prezentować wyniki badań dotyczących szeroko rozumianego zarządzania finansami, w tym oceny inwestycji i ich efektywności. Zgodnie z tradycją konferencji, kulminacyjnym punktem będzie uroczysta gala, podczas której nastąpi wręczenie statuetki Beta 2019 – nagrody przyznawanej za wybitne osiągnięcia w dziedzinie zarządzania finansami.


Chcielibyśmy bardzo serdecznie zaprosić Państwa na to ww. wydarzenie. Nasze Stowarzyszenie będzie miało swój blok tematyczny poświęcony wycenie przedsiębiorstw.


Pragniemy także poinformować Państwa, iż ubiegamy się o certyfikację w Bazie Usług Rozwojowych, która da nam możliwość przeprowadzania szkoleń. Dla Państwa będzie to oznaczało, iż będą mogli starać się o dofinansowanie ich nawet do 70%. Jednakże prosimy o wstrzymanie się z rejestracją na XX Międzynarodowa Konferencję Zarządzanie Finansami do końca lutego, ponieważ do tego czasu powinniśmy wiedzieć, czy wszystko pójdzie po naszej myśli.


Więcej informacji na temat konferencji znajdą Państwo na stronie internetowej www.fmc.home.pl.Wyróżnione posty
bottom of page