top of page

Seminarium: Wyzwania i bariery w pracy biegłego z zakresu wyceny przedsiębiorstw

Szanowni Państwo!

Pragniemy bardzo serdecznie zaprosić Państwa na seminarium naukowe pt. "Wyzwania i bariery w pracy biegłego z zakresu wyceny przedsiębiorstw", które odbędzie się 16 listopada br. w Auli Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach przy ul. Bogucickiej 5.


Mamy nadzieję, że udział w seminarium pobudzi Państwa do twórczych dyskusji i wymiany poglądów tym bardziej, że wśród zaproszonych prelegentów znajdują się zarówno teoretycy jak i praktycy reprezentujący różne środowiska zawodowe - sędziowie, pracownicy akademicy, radcy prawni, a także biegli sądowi. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie i poszerzy swoją wiedzę w obszarze wyceny przedsiębiorstw.


Udział w konferencji jest bezpłatny, wystarczy jedynie rejestracja na stronie głównej naszego stowarzyszenia.
Głównym organizatorem konferencji jest Stowarzyszenie Biegłych Wyceny Przedsiębiorstw w Polsce we współpracy z Wydziałem Nauk Ekonomicznych i Zarządzania oraz Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach a także Uniwersytetem Śląskim w Katowicach.

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
bottom of page