Seminarium: Wyzwania i bariery w pracy biegłego z zakresu wyceny przedsiębiorstw

10/8/2018

Szanowni Państwo!

Pragniemy bardzo serdecznie zaprosić Państwa na seminarium naukowe pt. "Wyzwania i bariery w pracy biegłego z zakresu wyceny przedsiębiorstw", które odbędzie się 16 listopada br. w Auli Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach przy ul. Bogucickiej 5.

 

Mamy  nadzieję, że  udział w seminarium pobudzi Państwa do twórczych dyskusji i wymiany poglądów tym bardziej, że wśród zaproszonych prelegentów znajdują się zarówno teoretycy jak i praktycy reprezentujący różne środowiska zawodowe - sędziowie,  pracownicy akademicy, radcy prawni, a także biegli sądowi. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie i poszerzy swoją wiedzę w obszarze wyceny przedsiębiorstw.

 

Udział w konferencji jest bezpłatny, wystarczy jedynie rejestracja na stronie głównej naszego stowarzyszenia.   

 

REJESTRACJA

 

PROGRAM SEMINARIUM

 

Głównym organizatorem konferencji jest Stowarzyszenie Biegłych Wyceny Przedsiębiorstw w Polsce we współpracy z Wydziałem Nauk Ekonomicznych i Zarządzania oraz Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach  a także Uniwersytetem Śląskim w Katowicach. 

Please reload

Wyróżnione posty

Zebranie Zarządu

01/07/2020

1/2
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon

​​​​Proudly created with Wix.com