top of page

Wykład online z Rafałem Jaworskim pt. "Wstęp do zarządzania cyberbezpieczeństwem"

Szanowni Państwo,


Zapraszamy na wykład gościnny organizowany przez MBA US we współpracy ze Stowarzyszeniem Absolwentów MBA, Business Club Szczecin oraz Stowarzyszeniem Biegłych Wyceny Przedsiębiorstw w Polsce pt. „Wstęp do zarządzania cyberbezpieczeństwem”, który odbędzie się na MS Teams dnia 6 października 2022 r. w godz. 17.00 – 18.30.Wykład poprowadzi Rafał Jaworski, reprezentujący Cybernite, firmę consultingową z branży cyberbezpieczeństwa. Absolwent zarzadzania cyberbezpieczeństwem Szkoły Głównej Handlowej posiadający certyfikat CompTIA Security+​. Rafał Jaworski pracuje na co dzień jako Head of Cybersecurity w globalnym fintechu o nazwie Macrobond Financial. Wcześniej zdobywał doświadczenie jako Cybersecurity Business Director w giełdowej grupie kapitałowej TenderHut oraz​ Chief Operating Officer w spółce ProtectHut świadczącej usługi cybersecurity​. Zanim trafił do branży zarządzania cyberbezpieczeństwem był ekspertem w departamencie skarbu Citibanku, a także działał jako Globalny Partner agencji informacyjnej Thomson Reuters.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!


Celem wykładu będzie przedstawienie podstawowych zasad bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni - obszarze stanowiącym fundament funkcjonowania we współczesnym świecie. W czasie zajęć zostaną nakreślone wstępne ramy, w których powinni poruszać się nie tylko managerowie zarządzający nowoczesnymi organizacjami. Przedstawione zasady będą bowiem możliwe do zaadoptowania również przez osoby prywatne, które chcą poważnie podchodzić do kwestii ochrony informacji. Dodatkowo poza teorią, poruszone zostaną realne przykłady cyberataków wraz ze sposobem w jaki regulator reaguje na zaniedbania przedsiębiorstw.Całość wykładu realizowana będzie w myśl idei zakładającej, że zrozumienie nawet kilku podstawowych sposobów w jaki działają cyberprzestępcy jest w stanie znacznie zwiększyć szanse ochrony przed ich działaniem.


Osoby chętne do wzięcia udziału w wykładzie proszone są o wysłanie zgłoszenia do dnia 5 października 2022 roku na adres: mba@usz.edu.pl wraz ze wskazaniem adresu e-mail na jaki zostanie przesłany do Państwa link do spotkania.ZAPRASZAMY!

Comments


Wyróżnione posty
bottom of page