top of page

Podsumowanie zebrania Zarządu SBWPwP - 12.03.2024

Dnia 12 marca 2024 r. na platformie MS Teams odbyło się zebranie Zarządu Stowarzyszenia Biegłych Wyceny Przedsiębiorstw w Polsce.


Podczas zebrania podjęto uchwały o przyjęciu nowych członków: Małgorzaty Dąbkowskiej oraz Łukasza Pelowskiego Serdecznie witamy w gronie naszych członków!


W trakcie zebrania poruszono temat standardów wyceny przedsiębiorstw. Obecny na zebraniu Przewodniczący Komisji Standardów i Metodyki Wyceny dr Michał Grudziński przedstawił podsumowanie prac nad standardami, które zaowocowały powstaniem pierwszych czterech standardów wyceny.


Na zebraniu potwierdzono datę kolejnego seminarium naukowego z cyklu "Wyzwania i bariery w pracy biegłego z zakresu wyceny przedsiębiorstw", które odbędzie się 28 czerwca 2024 r. w Warszawie. Wydarzenie zrealizowane zostanie w formule hybrydowej a udział będzie bezpłatny. Wkrótce więcej informacji na temat seminarium.


Ponadto, Stowarzyszenie planuje zorganizować pod koniec kwietnia szkolenie z zakresu wyceny przedsiębiorstw w postępowaniach restrukturyzacyjnych i upadłościowych. Udział w szkoleniu będzie bezpłatny dla członków SBWPwP. Wkrótce więcej informacji na temat wydarzenia.


תגובות


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
bottom of page