top of page

Podsumowanie zebrania Zarządu SBWPwP - 13.12.2023

Dnia 13 grudnia 2023 r. na platformie MS Teams odbyło się zebranie Zarządu Stowarzyszenia Biegłych Wyceny Przedsiębiorstw w Polsce.


Podczas zebrania podjęto uchwały o przyjęciu nowych członków: dr Joanny Cymerman, Przemysława Langera oraz Aleksandra Wlezienia. Serdecznie witamy w gronie naszych członków!


W trakcie zebrania poruszono temat szkoleń i seminariów, które planujemy zorganizować w 2024 roku. Ustalono, że w lutym 2024 we Wrocławiu odbędzie się seminarium naukowe z cyklu "Wyzwania i bariery w pracy biegłego z zakresu wyceny przedsiębiorstw". Tematem przewodnim wydarzenia ma być wycena start-upów i praw własności intelektuanych. Ustalono także, że pod koniec czerwca 2024 odbędzie się Walne Zgromadzenie Człkonków oraz szkolenie. Wkrótce więcej informacji na temat planowanych wydarzeń.


Podczas zebrania doszło do zmiany na stanowisku Dyrektora Biura. Podjęto uchwałę o odwołaniu dotychczasowego Dyrektora dr Michała Grudzińskiego, który został w tym roku Przewodziczącym Komisji standardów i metodyki wyceny. Nowym Dyrektorem Biura SBWPwP została Anna Rapacewicz.

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
bottom of page