top of page

Zaproszenie na wykład gościnny MBA US

data:image/gif;base64,R0lGODlhAQABAPABAP///wAAACH5BAEKAAAALAAAAAABAAEAAAICRAEAOw==

Szanowni Państwo,

Studium Master of Business Administration Uniwersytetu Szczecińskiego serdecznie zaprasza na wykład gościnny on-line pt. „Zredefiniowanie retailu: pandemia, „retail apocalypse”, megatrendy”, który odbędzie się dnia 6 czerwca 2020 roku w godz. 14.30 – 16.00 na platformie MS Teams.

Wykład poprowadzony zostanie przez Pana Sebastiana Mulińskiego.

SEBASTIAN MULIŃSKI Wiceprezes Zarządu IAI SA (Co-Founder & COO) – ukończył studia magisterskie na kierunku Informatyka i Ekonometria, specjalności Ekonometria Menadżerska, na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego. Współtworzy IAI od samego początku. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży e-commerce.

Od kilkunastu lat na świecie obserwujemy zjawisko „reatail apocalypse”, które polega na wymieraniu galerii handlowych, znikaniu popularnych marek oraz zmianie modelu życia i zakupów. Wpisuje się to w ogólne megatrendy gospodarcze i społeczne, ale w Polsce przez to, że do świata zakupów w galeriach handlowych weszliśmy z dużym opóźnieniem nie było to jeszcze widoczne. Po prostu byliśmy w innej fazie cyklu, chwilę przed tym co już działo się w USA lub Europie Zachodniej. Jednak po pandemii wszystko przyspieszyło. Jaki handel nas czeka? Co się zmieni? Czy zmieni się na lepsze?

Osoby chętne do wzięcia udziału w wykładzie proszone są o wysłanie zgłoszenia do dnia 3 czerwca 2020 roku na adres: mba@usz.edu.pl wraz ze wskazaniem adresu e-mail na jaki zostanie przesłany do Państwa link do spotkania.

Serdecznie zapraszamy!

Wyróżnione posty
bottom of page