top of page

Rekrutacja na studia MBA na Uniwersytecie Szczecińskim


Szanowni Państwo,


Rekrutacja na XXVII edycję Podyplomowego Studium MBA Uniwersytetu Szczecińskiego dalej trwa. Nie zwlekaj zapisz się już dziś! Termin nadsyłania dokumentów upływa 20 października, zajęcia rozpoczynają się 27 października 2018.


Master of Business Administration to prestiżowy kierunek kształcenia menedżerów pozwalający poznać podstawowe zasady, metody i praktyczne wskazówki umożliwiające profesjonalne zarządzanie organizacjami. Studia prowadzone są na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, który uzyskał najwyższą kategorię naukową „A” nadawaną przez Komitet Ewaluacji Jednostek Naukowych. Zajęcia prowadzone są przez wykładowców posiadających praktykę w biznesie i działalności konsultingowej. Kadra wykładowców rekrutuje się m.in. spośród pracowników Uniwersytetu Szczecińskiego, Uniwersytetu Łódzkiego, Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Manchester Metropolitan University oraz Leeds Metropolitan University. Regularnie zapraszani są goście ze świata biznesu, praktyki gospodarczej oraz przedstawiciele władz wojewódzkich i samorządowych.

Dyplom MBA jest gwarancją tego, że jego właściciel posiada wiedzę i umiejętności praktyczne niezbędne do efektywnego zarządzania biznesem. Na współczesnym rynku pracy dyplom MBA stanowi przepustkę umożliwiającą szybkie pokonywanie kolejnych szczebli kariery zawodowej Posiadacz dyplomu MBA zgodnie z nowymi przepisami może zasiadać w radach nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa. Więcej szczegółowych informacji na temat studiów http://mba.univ.szczecin.pl/.


Informacje i zapisy na studia:

mgr Patrycja Skwierawska

tel. 91 444 2125

e-mail: mba@univ.szczecin.pl

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
bottom of page