Relacja z seminarium: Wycena przedsiębiorstw we wczesnej fazie rozwoju - kluczowe wyzwania

Łącznie 96 osób reprezentujących zarówno świat nauki, jak i praktyki dyskutowało w miniony piątek (17.11) we Wrocławiu na temat kluczowych wyzwań związanych z wyceną przedsiębiorstw we wczesnej fazie rozwoju. Okazją do spotkania było seminarium naukowe zorganizowane przez Stowarzyszenie Biegłych Wyceny Przedsiębiorstw w Polsce (SBWPwP) we współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu oraz Katedrą Inwestycji i Wyceny Przedsiębiorstw Uniwersytetu Szczecińskiego. Inspirację do dyskusji stanowiły wystąpienia przygotowane przez:

- dr Karolinę Daszyńską-Żygadło,

- Grzegorza Gawlika,

- Pawła Cygańskiego,

- dr hab prof. UEW Tomasza Słońskiego,

- oraz Miłosza Papsta. 

Dyskusję otworzył i poprowadził prof. dr hab. Dariusz Zarzecki.​

 

Uczestników Seminarium informujemy, że przedstawione przez prelegentów prezentacje zostaną przesłane drogą mailową. Członkowie Stowarzyszenia dodatkowo będą mogli pobrać je po zalogowaniu się na naszej stronie internetowej w sekcji "Dla Członków". 

Osoby, które nie mogły być z nami we Wrocławiu zapraszamy do zapoznania się z relacja wideo z przeprowadzonych wykładów, która w całości jest już dostępna na naszej stronie internetowej w zakładce Edukacja->SBWPwP TV oraz na naszym kanale YouTube.

 

 

 

 

Please reload

Wyróżnione posty

Zebranie Zarządu

01/07/2020

1/2
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon

​​​​Proudly created with Wix.com