top of page

Nowi członkowie Stowarzyszenia


Z przyjemnością informujemy, że w dniu 13 grudnia br. grono członków naszego Stowarzyszenia powiększyło się o cztery nowe osoby. Po pozytywnym przejściu rozmów kwalifikacyjnych uchwałą Zarządu do członków Stowarzyszenia dołączyli:

1. Anna Garbacz

2. Andrzej Garus

3. Marcin Pilarski

4. Paweł Drelich


Nowym członkom naszego Stowarzyszenia gratulujemy pozytywnego przejścia procesu rekrutacji i wyrażamy nadzieję, że dzięki swojej aktywności, a także wiedzy i doświadczeniu zawodowemu przyczynią się do dalszego rozwoju naszego Stowarzyszenia.


Jednocześnie wszystkich zainteresowanych członkostwem w naszym Stowarzyszeniu informujemy, że proces rekrutacji odbywa się w trybie ciągłym. Szczegółowe informacje na temat warunków uzyskania członkostwa znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce "Dla kandydatów".

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
bottom of page